Australia rozpoczęła wszczepianie ludziom mikrochipów

Kategorie: 

Źródło: http://www.organicandhealthy.org/2016/10/australia-becomes-first-country-to.html

Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza.

 

To może brzmieć jak science-fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia super-ludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.Shanti Korporaal z Sydney posiada już dwa implanty umieszczone pod skórą. Teraz może dostać się do pracy bez noszenia ze sobą karty lub klucza i jak sama mówi: dąży do tego, by całkowicie pozbyć się potrzeby noszenia ze sobą portfela. "Nie musisz martwić się o jakiekolwiek hasło lub PIN, to jest ta sama technologia, co PayPass, więc mam nadzieję, że będę mogła płacić w ten sposób" – mówi Australijka.


Mikrochipy, które są wielkości ziarenka ryżu, mogą także służyć jako wizytówki, przenosić dane kontaktowe oraz dane medyczne. 27-latka zauważyła możliwości biznesowe i razem z mężem stworzyła usługę dystrybucyjną o nazwie Chip My Life, gdzie za jedyne 80 do 140 dolarów można zakupić chip i stać się "super człowiekiem".

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ewelina Pajdak

Dlatego powinniście napisać

Dlatego powinniście napisać wniosek do Ministerstwa które nie ma swoich obywateli nawet w dupie jeśli nie jest za późno.. przynajmniej dla tych którzy nie zostali zaimplantowani.. a dla tych którzy są zaimplantowani a dla tych którzy są zaimplantowani jakimś manipulującym czymś o dezaktywację wszelkiego rodzaju bio mikro i nano chipów.. także o zaprzestanie wszelkiego rodzaju prób oddziaływań i manipulacji.. myślę że bez tego da się żyć..

0
0
Portret użytkownika Madamme

jakie konsekwencje zdrowotne

jakie konsekwencje zdrowotne bedzie miało to coś noszone i uzytkowane pod skórą?

Już od dawna wiadomo że telefony komórkowe przyczyniaja się do niedonoszonych ciąż, glejaków w mózgu i innych tym podobnych.

Najbardziej nie pojmuję dlaczego jakaś garstka chorych ludzi chce kontrolować resztę świata. Ja osobiście takiej potrzeby nie mam żeby sprawdzać kto, z kim, gdzie...i nie rozumiem jak mozna w ogóle przeznaczać swoje zycie na obserwowanie cudzego życia...mi na to szkoda czasu. Wolę poobserwować pszczoły w moim ogrodzie.

0
0
Portret użytkownika gość

ha ha! jaki ten świat głupi.

ha ha! jaki ten świat głupi. dobry haker wyczyści im konta , zeskanuje czipa, zdobędzie co będzie chciał. a rząd będzie kontrolował w czasie rzeczywistym z kim się kochasz, spotykasz, gdzie aktualnie jesteś, co robisz, z jaką prędkością jedziesz autem itd.

0
0
Portret użytkownika Kabat

szlachetni ludzie dzielą się

szlachetni ludzie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Implantowanie ludzi ma na celu jedynie Kontrolę nad zaimplantowanymi ludźmi. Na początku zabawa z drzwiami i kontami - potem realna zależność od strażników = właścicieli systemów zbierających dane... z czego tu się cieszyć? Niepotrzebnych nie wpuszczą do biura, ci co mają zaległość w czynszu nie wejdą do domu, nie weźmiesz nic z konta jak nie będziesz dobry dla systemu... nic nie zrobisz bez zgody swojego chipowego demiurga - Zero ludzkości max potworności nas czeka... Orwel by nie wymyślił takiej potworności.YiWb

0
0
Portret użytkownika X

punkt wszczepienia to tzw JG4

punkt wszczepienia to tzw JG4 (LI4) - poczytajcie co daje jego stymulacja.

...trochę jak fluor Smile

Pozatem - cóż znaczą setki chętnych wobec tysięcy!!! dobrze płatnych hackerów (też militarnych i mafijnych) pracujących nad dekoderami tych chipow Smile

Zaczyna się cyfrowe eldorado - juz niedługo nie będę musiał pytać panienki o imie, wiek i stan cywilny ani numer telefonu. Po prostu sobie wezmę Smile

czarno to widzę ...

0
0

Skomentuj