Badacz twierdzi, że osoby z nowotworem rezygnujące z chemioterapii żyją cztery razy dłużej

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Chemioterapia jest obecnie jednym z najbardziej kosztownych zabiegów medycznych, ale czy jest naprawdę skuteczna? Coraz więcej ludzi zaczyna to kwestionować.

 

 

Dr Hardin B. Jones, były profesor fizyki medycznej oraz fizjologii twierdzi po ponad 25 latach badań, że chemioterapia oraz radioterapia nie tylko nie przedłużają życia pacjentom, ale także prowadzą do szybszych i bardziej bolesnych zgonów. Chemioterapia zabija zdrowe komórki szybciej niż komórki nowotworowe, ciało pozostaje osłabione i bezbronne wobec choroby.

Skutki uboczne powodują, że ciało ledwo trzyma się życia, a brak układu odpornościowego uniemożliwia regenerację. Doktor przyznaje, że gdyby sam miał raka, pozostałby z dala od głównego nurtu leczenia i robił wszystko, by utrzymać organizm w stanie tak dobrym, jak to możliwe.

Badania Jones'a wykazują ogromny potencjał w leczeniu żywieniowym. Wyniki pokazują, że chorzy na raka, którzy postępują według schematu suplementacji witaminami i minerałami, żyją 4 razy dłużej niż pacjenci, którzy tego nie robią. Dzienne dawki składają się z: 12 g witaminy C, witaminy B3, B6 i innych witamin z grupy B, kwasu foliowego, witaminy E, beta-karotenu, selenu, cynku, a czasem innych minerałów. Pozostałą część terapii stanowi zdrowa dieta i dbanie o zdrowie psychiczne pacjentów.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Skomentuj