Chroniczne zmęczenie staje się cywilizacyjnym problemem

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Lekarze apelują, że panuje epidemia zmęczenia. Jest jedna szybko rozprzestrzeniająca się choroba cywilizacyjna, zmęczenie. Na tą przypadłość cierpi bardzo wiele osób. Jej głównym objawem jest właśnie zmęczenie. Na przewlekłe zmęczenie cierpią celebryci tacy jak Gwyneth Paltrow. Niektórzy starają się zwiększyć zasadowość krwi twierdząc, że to pomoże z poprawą samopoczucia.

 

Eksperci wyjaśniają sytuację w ten sposób, że ludzie cierpią na przypadłość z powodu bezsenności elektronicznej. Aby pozbyć się zmęczenia trzeba po prostu wyłączyć telefony, laptopy i inne urządzenia, które nie pozwalają spać w nocy.

 

Jednak w internecie z każdym dniem rośnie ilość forów, na których dyskutuje się na temat przyczyn chronicznego zmęczenia. Są dwie wersje, niedoczynność tarczycy i zmęczenie adrenaliną, syndrom znany również, jako zespół XXI wieku. Jego objawy to oprócz zmęczenia również kłopoty z trawieniem, zaburzenia snu, nerwowość, ból.

 

Zespół przewlekłego zmęczenia sprawia, że młodzi, aktywni ludzie nie są w stanie normalnie funkcjonować. Mimo to nowoczesna medycyna oficjalnie nic nie wie o tej przypadłości. Według profesora endokrynologii z Oxfordu, Johna Vassa duża ilość pacjentów leczonych w prywatnych klinikach wskazuje na to, że efekt zmęczenia może być jakoś związany z zaburzeniami nadnerczy.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jooo12

Wystarczy wyeliminować z

Wystarczy wyeliminować z diety pieczywo po około sześciu tygodniach można zaobserwować jak znikają objawy opisane w artykule 

0
0
Portret użytkownika Jan

Kto i co sypią na nas z

Kto i co sypią na nas z samolotów, smugi tzw chemtrails. To może być główna przyczyna....pleśnie, grzyby, i inne zarazy.

0
0
Portret użytkownika malaika

Nie ma jednego czynnika który

Nie ma jednego czynnika który można by o to oskarzyć. Skażone na wszystkie możliwe sposoby i głośne środowisko. Bezwartościowa dieta, bo wszystko wypędzone na siłę, często bez światła słonecznego. Napoje dopingujące w tym kawa i herbata. Brak kontaktu z przyrodą. Stres w pracy a coraz częściej z powodu braku pracy. Można by wymieniać bez końca. Cywilizacja przez nas stworzona poszła w złym kierunku, okrada nas z energii i powoli nas zabija. Nie będzie nas ,będzie las

0
0

Skomentuj