Coraz więcej mężczyzn ma problemy z krążeniem i sercem!

Kategorie: 

GOOGLE

W porównaniu do kobiet, mężczyźni mają większe ryzyko zatrzymania krążenia. Co najmniej jeden na dziewięciu meżczyzn doświadcza zawału serca przed osiągnięciem wieku 70 lat. W wieku 45 lat, mężczyźni mają 11% większe ryzyko zatrzymania krążenia krwi w ciągu całego życia, w porównaniu do zaledwie 3% procent u kobiet.

 

 

 

Kierujący badaniami dr Donald Lloyd-Jones powiedział:

„Większość zgonów występuje przedwcześnie – przed osiągnięciem wieku 70 lat – co oznacza, że ​​jest to bardzo ważne, aby w dużym stopniu zapobiegać przyczynom śmierci, która naprawdę wpływa na rodziny w druzgocący sposób”.

Szacuje się, że 450.000 Amerykanów, rocznie, umiera z powodu zawału i wielu z nich nie wykazuje oznak zbliżających się problemów z krążeniem krwi. Mężczyźni mają większe ryzyko zatrzymania akcji serca, ponieważ są oni bardziej narażeni na rozwój chorób serca w młodszym wieku.

 

Dr Lloyd-Jones dodał:

„Musimy zwrócić większą uwagę na poważny temat badań przesiewowych mężczyzn, a szczególnie na czynniki ryzyka zatrzymania akcji serca. Należy poznać swoje wyniki, zwłaszcza ciśnienia krwi, ale również wiedzieć o swoim poziomie cholesterolu, lub też zbadać czy ma się cukrzycę. Mężczyźni w wieku 50 lat powinni mieć także wykonany bazowy elektrokardiogram, co może ujawnić problemy z sercem. "

Naukowcy zbadali dane dotyczące 5200 mężczyzn i kobiet w wieku od 28 do 62. Analizowali cztery główne czynniki ryzyka ucisk serca, ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, palenie tytoniu i cukrzyca. Żaden z uczestników nie ma problemów z sercem na początku badania. Większość badanych byli biało-skórni, więc wyniki nie mogą być uogólniane w stosunku do innych grup etnicznych. W ciągu następnych dziesięcioleci, 375 osób zmarło z powodu zatrzymania akcji serca, a ryzyko było o 12% wyższe u mężczyzn, którzy mieli dwa lub więcej czynników związanych z występowaniem problemów z sercem.

Wysokie ciśnienie krwi pojedynczo lub w kombinacji z innymi przyczynami, wiąże się z wyższym ryzykiem pojawienia się kłopotów z krążeniem. Dobrą wiadomością jest to, że wyniki dotyczące badań serca wśród osób są pozytywne. Źródłem tego zjawiska są ludzie pracujący ciężej, którzy kontrolują swój organizm, a zwłaszcza obniżenie ciśnienia krwi i cholesterolu.

Nadal ważne jest, aby kontrolować czynniki ryzyka, związane ze złym stanem zdrowia serca i nawyki, które odgrywają znaczącą rolę. Zatem, stosowanie zdrowego stylu życia w jak największym stopniu jest kluczem do życia zdrowego i długotrwałego.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Barbara60

Lekarze mi wmawiali, że ja i

Lekarze mi wmawiali, że ja i moja rodzina jesteśmy obciążeni genetycznie nadciśnieniem i chorobami związanymi z układem krążenia. To fakt, wszyscy, którzy w mojej najbliższej rodzinie umarli, mieli choroby z tego podłoża. Znajoma jakiś czas temu poleciła mi, abym kupiła książkę Dr Louisa Ignarro pt: Nigdy więcej chorób serca" i od tej pory moje myślenie na temat wmawianych podstaw genetycznych co do chorób krążenia zupełełnie się zmieniło. Znalazłam rozwiązanie, które dokładnie opisuje w swojej książce Dr Ignarro, a pisze w niej, że tlenkiem azotu możemy odwrócić skutki chorób układu krążenia a nawet zapobiec zawałowi i atakowi serca! Dziś ja i moja rodzina najbliższa nie mamy już tego problemu.Tutaj jest zamieszczony fragment z tej książki:  http://synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Chemitrails i promieniowanie

Chemitrails i promieniowanie mikrofalowe z telefoni komórkowej oraz zogniskowane impakty mikrofalowe z jonosferą  urządzeniami typu HAARP. 
Promieniowanie to oraz zatruwanie atmosfery nanoczasteczkami baru, strontu i alluminium powoduje w układzie krążenia micro-micro zakrzepy, stanowiące jądra krystalizacyjne czerwonych krwinek oraz zatory naczyń włoskowatych w mózgu i płucachj uż u ludzi młodych z tenedencjami żylnymi do ich zawężania się ( genetyczne skłonności)
 W daloszej kolejce jest cywilizacyjne macro-zatrucie powietrza oraz żywność...
 Wszystkie inne tłumaczenia to tłumaczenia idiotów, lub agentury NWO
 

0
0

Skomentuj