Coraz więcej młodych ludzi popada w depresję!

Kategorie: 

GOOGLE

Jak wynika z nowego raportu rządowego, rocznie, blisko trzy miliony amerykańskich nastolatków jest dotkniętych depresją.  Najczęstszymi objawami u nastolatków są przeważnie: wycofanie się z aktywnej działalności, bezsenność i trudności z jedzeniem lub koncentracją.

 

Paolo del Vecchio, dyrektor Center for Mental Health Services w Substance Abuse and Mental Health Services Administration (SAMHSA), powiedział:

„Dojrzewanie to czas krytyczny w rozwoju człowieka, walka z depresją może być katastrofalne dla nastolatków, chyba że otrzymają oni skuteczne leczenie, które  jest możliwe, ale tylko wtedy, jeżeli rodzice, nauczyciele i wszyscy zainteresowani członkowie społeczności będą pracować, aby zapewnić wsparcie dla młodzieży w potrzebie.”

Stopa depresji wśród amerykańskich nastolatków dramatycznie wzrosła z 9,9% w 2012 roku do 11% w 2013 roku. Najwyższa częstotliwość epizodów depresji wśród młodych ludzi w wieku pomiędzy 12 i 17 miała miejsce w stanie Oregon, z roczną średnią 14,6%. Inne kraje o podobnej częstotliwości występowania depresji to Arizona, Indiana, Maine, New Hampshire, Rhode Island, Utah, Virginia, Washington, Wisconsin.

Z drugiej już bardziej optymistycznej strony najniższe wskaźniki depresji wśród amerykańskich nastolatków odnotowano w stanie  Columbia, Alasce, Connecticut, Georgii, Hawajach, Kentucky, Nowym Meksyku, Północnej Dakota i Tennessee.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Powszechnie i regularme

Powszechnie i regularme oddziaływanie mikrofalowe HAARP o czestotliwości ELF ( czestotliwość fal mózgowych) dzięki chemitralowemu ekranowi wokół naszej planetyt, powoduje depresję nie tylko u ludzi młodych,ale już w życiu płodowym. Taki jest cel NWO...Aby depopulacja była dla ludzi czynem obojętnym,czy wręcz pożądanym...

0
0

Skomentuj