Cytryna, naturalne lekarstwo na grypę, raka, AIDS i wiele innych chorób

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Sok z cytryny ze skórką to najprostszy i naturalny sposób dostarczenia swojemu organizmowi pektyn cytrusowych, które mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.

 

Na dodatek cytryna wzmacnia układ odpornościowy. Szczególnie niezwykłe jest to, że pektyny występujące w skórce są w stanie zwalczać 800 rodzajów bakterii i wirusów. Naturalne pektyny, wytwarzane przez cytrusy mają również działanie antyrakowe. Z niektórych badań wynika, że zabijają komórki nowotworowe 10 tysięcy razy skuteczniej niż chemioterapia.

 

W Melbourne University prowadzono badania wpływu soku z cytryny na wirusa HIV rzekomo powodującego chorobę AIDS. Dzięki temu, że uzdrawiająca moc cytryny działa wewnętrznie nasze komórki uzyskują zastrzyk witaminy C i nasze komórki mogą się lepiej bronić.

 

Picie wody z plasterkami cytryny( ze skórką) ochroni ciebie i twoją rodzinę od wszelakich wirusów. To naturalna prewencja o wiele lepsza niż niepewne szczepionki, które mogą pomóc, nie pomóc, albo wręcz zaszkodzić. W tym przypadku możemy tylko zyskać na spożyciu cytrusów.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

Tylko jak tu pić wodę z

Tylko jak tu pić wodę z sokiem cytryny ZE SKÓRKĄ gdy wszystko co do nas dociera jest pryskane i czymś posypywane? Czasami myję bardzo długo owoce ze skórką i ją wykorzystuję do aromatyzacji potraw ale nadal boję się, że jedząc skórkę cytryn lub pomarańczy zatruwam organizm pestycydami i metalami ciężkimi.

0
0
Portret użytkownika adisnr4

Co prawda minęło ponad 1,5

Co prawda minęło ponad 1,5 roku, ale odpowiem na Pani pytanie, gdyż ta informacja może przydać się również pozostałym czytelnikom.
1. Usuwanie bakterii oraz wirusów:
Warzywo lub owoc można wyparzyć bądź ugotować, ale co wtedy, gdy chcemy, aby roślina pozostałą surowa tj. nie poddana nawet najmniejszej obróbce termicznej? Już piszę. Z pomocą przychodzi nam kwasek cytrynowy, który należy dodać do wody. W takim roztworze należy zanurzyć warzywa/owoce i pozostawić na kilka minut.
2. Usuwanie pestycydów (w tym trudnych do usunięcia pestycydó oleistych):
Płukanie warzyw oraz owoców w wodzie nie przynosi pożądanych rezultatów, gdyż pestycydy są swego rodzaju olejami. Dlaczego? Aby deszcz nie spłukiwał ich z powierzchni roślin. Warto wtedy wykorzystać sodę oczyszczoną. Należy ją dodać np. do wiadra z wodą, aby następnie zanurzyć warzywa oraz owoce.
3. Moje rady:
Kwasek oraz sodę warto kupować w większycxh torbach (np. 2-kilogramowych). Wtedy wychodzi taniej. Dokładne proporcje, czas moczenia oraz pozostałe informacje można znaleźć na wielu stronach po wpisaniu w wyszukiwarkę: jak usunąć pestycydy z warzyw i owoców

0
0

Skomentuj