Kobiety przechowują DNA wszystkich mężczyzn, z którymi odbywały stosunki płciowe!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Badania przeprowadzone przez naukowców University of Seattle i Fred Hutchinson Cancer Research Center wykazały, że kobiety gromadzą w organizmie DNA każdego mężczyzny, z którym odbywały stosunek seksualny

 

Badanie początkowo próbowało ustalić czy kobiety, które były w ciąży i oczekiwały syna, mogą być bardziej narażone na choroby neurologiczne, które częściej występują u mężczyzn. Kiedy naukowcy rozpoczęli badanie, przypadkiem odkryto inny, interesujący fakt.

Badanie wykazało, że kobiece mózgi często posiadają „męski mikrochimeryzm”, czyli innymi słowy, obecność męskiego DNA. Według badań, 63% kobiet (37 z 59) posiadało obce DNA w wielu regionach mózgu. Naukowcy chcieli jednak odkryć skąd ono pochodzi.

 

W toku badań naukowcy uznali, że najbardziej prawdopodobną odpowiedzią jest to, że męskie DNA, znalezione w mózgu, pochodzi z ciąż z dziećmi płci męskiej. Okazało się to jednak nieprawdą, ponieważ podczas autopsji mózgów kobiet, które nigdy nie zaszły w ciążę, również znaleziono męskie DNA.

 

Badaczom udało ustalić się, że mikrochimeryzm występował u kobiet, które przeszły samoistne poronienie, wchłonęły męskiego bliźniaka na wczesnym etapie życia płodowego, wchłonęły DNA swojego starszego brata za sprawą matki bądź przez stosunek seksualny z innym mężczyzną.

W dalszych badaniach okazało się, że pierwsze trzy czynniki dotyczą bardzo niewielkiego odsetka kobiet. Większość przejmuje DNA mężczyzn przez stosunek płciowy.

 

Kobiety poddane autopsji zazwyczaj były już w podeszłym wieku. Niektóre z nich nosiły żywe męskie DNA w swoim organizmie przez ponad 50 lat. Nie jest jasne, dlaczego taki mechanizm ma miejsce, jednak naukowcy wciąż poznają kolejne interesujące fakty dotyczące genetyki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej Niekurzak

Co za pierdoły przepisywane i

Co za pierdoły przepisywane i kopiowane bez refleksji. Ale debile czytają i reklamy się otwierają.

0
0
Portret użytkownika Marcin Nowak

wniosek taki ze nie wolno

wniosek taki ze nie wolno mieć dzieci z kobietami które czesto przyjmuja sperme innych mezczyzn bo nie wiadomo co wtedy wyjdzie, czystosc rasowa i sexualna przede wszystkim

 

0
0
Portret użytkownika przeczytałem

To dementi nic nie dementuje,

To dementi nic nie dementuje, znaczy dementuje ale nie podaje żadnych badań na ten temat. Tak zgadzam się z tym artykułem że jest wiele możwliości w jaki sposób męskie DNA mogło dostać się do mózgu kobiety ale jednocześnie nie może zaprzeczyć temu że może się dostać tam ze spermy. 

0
0
Portret użytkownika Andrzej Niekurzak

No a za to główny artykuł to

No a za to główny artykuł to podaje tych badań za temat że ho ho. Bzdury komentujecie, a w mózgu macie sieczkę, a nie męskie DNA

0
0
Portret użytkownika Cezary

To ciekawe czytając ten

To ciekawe czytając ten artykuł przypomniał mi się tekst innego artykułu z prasy naukowej z przed kilku lat. Było tam o tym co znajduje się w ludzkim genomie takie śmieci czy dodatki pochodzenia zwieżęcego głównie naczelnych (szympansy, goryle) oraz kilku innych zwieżąt. I było też napisane iż nałkowcy nie wiedzieli w jaki sposub się do ludzkiego genomu te "dodatki" dostały. Oraz artykułu o gorylu z zoo w stanach i listach pań do opiekunów tego goryla z zapytaniem o możliwośc odbycia z nim stosunków. Sory wiem masa ludzi mnie znienawidzi ale ktoś musi podiąć ten temat z czystej nałkowej ciekawośći i może jakiś nałkowiec zdecyduje się tym zająć i obalić lub potwierdzić pogłoski.

0
0
Portret użytkownika andszej

Jezu, znowu męski

Jezu, znowu męski mikrochimeryzm w mózgu? Zamiast kompromitować się powielaniem bzurd z pseudonaukowych portali, wystarczy przeczytać publikację, na której ostatecznie oparto te rewelacje. No więc owszem, ten męski mikrochimeryzm występuje, a pochodzi on od męskich płodów, które kobiety nosiły. Innymi słowy, od ich własnych synów. Nie ma to ABSOLUTNIE NIC wspólnego z "DNA wszystkich mężczyzn" bla, bla.

0
0
Portret użytkownika El

Obce DNA znajdzie się także w

Obce DNA znajdzie się także w mózgu mężczyzny, a dostaje się ono przez błonę śluzową odbytu. Pisano już o tym w źródłach sumeryjskich. Niestety ta wiedza jest skrzętnie ukrywana przez rozpustników, którym jest nie w smak żeby ludzie wiedzieli co i jak jest.

Dlatego kobiety CZYSTE są tak wielką wartością, niestety nie u nas. Szkoda, bo dzieci nie byłyby wtedy takie rozkojarzone i nie wiadomo w kogo się wrodziły. Stare babki o tym wiedziału już od dawna, a te nowoczesne naukofcy udają greka.

0
0
Portret użytkownika Czcibor

Telegonia, podstawowa wiedza

Telegonia, podstawowa wiedza słowiańskich Rodów. Wraca do życia u schyłku matrixa. Smile

0
0
Portret użytkownika ubu król

a które sumeryjskie teksyt

a które sumeryjskie teksyt czytałeś Język a może sumeryjskie red tube o seksie analnym i wchłanianiu obejrzał? wypiekami?

0
0
Portret użytkownika w

ale w tekście jest napisane

ale w tekście jest napisane że ten gen występował też w kobietach które nie były nigdy w ciąży. 

0
0
Portret użytkownika ppp

Na jakiej podstawie można

Na jakiej podstawie można stwierdzić, że kobieta nigdy nie była w ciąży? Wiele ciąż kończy się samoistnym poronieniem i często nawet same kobiety nie są świadome, że do zapłodnienia w ogóle doszło.

0
0
Portret użytkownika Anna

Zadna nowość ,to telegonia

Zadna nowość ,to telegonia ,ale badania skrywane ,po co rodziny królewskie dbały o czystośc rasy albo kynologia 

0
0

Skomentuj