Odwyk narkotykowy – Meditus

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jeśli widzisz, że bliska Ci osoba walczy z nałogiem narkotykowym, nie zwlekaj i postaraj się przekonać ją do skorzystania z takiej formy pomocy, jak odwyk narkotykowy – Meditus. W miejscu tym otrzyma kompleksową pomoc, która uwolni ją ze szpon uzależnienia.

 

Leczenie narkomani jest niezwykle trudnym procesem, jednak decyzja o jego podjęciu, to już połowa sukcesu. W świadomości ludzi tkwi cały czas pogląd, utrwalony przez media, że wyjście z nałogu, jakim jest uzależnienie od opiatów, jest praktycznie nie możliwe. Wiele znanych osób przegrało walkę z narkotykami i odeszło na zawsze. Jednak medycyna stale się rozwija i powstają nowe, skuteczne środki medyczne, których działanie pomaga zniwelować destrukcyjną moc opioidów. Ogromnym wsparciem w procesie, jakim jest leczenie uzależnień od narkotyków, jest również psychoterapia, która prowadzona w umiejętny sposób, przez certyfikowanych terapeutów, przynosi rewelacyjne skutki. By pokonać nałóg trzeba działać kompleksowo, a dostępność takiego rozwiązania, gwarantuje niewiele placówek medycznych w Polsce. Jedna z nich znajduje się w Lublinie.

 

Gabinet Meditus, to miejsce, w którym znajdzie pomoc każda osoba, która podejmie decyzję, że chce skorzystać z takiej formy wsparcia, w walce z nałogiem, jaką jest leczenie uzależnień narkotykowych. Lekarze, przyjmujący pacjentów w Gabinecie Meditus, to doświadczeni profesjonaliści, którzy z problemem narkomanii mierzyli się nie raz. Oferują swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, na każdym etapie terapii. Osoba uzależniona jest przez nich wstępnie badana, by mogli wykluczyć wszelkie dolegliwości, które utrudniałyby prowadzenie dalszego leczenia. Jeśli zostają zdiagnozowane poważne schorzenia, pacjent kierowany jest na konsultacje do lekarzy odpowiednich specjalności. Jeśli zaś nie ma żadnych zastrzeżeń, przeprowadzane jest niezbędne odtruwanie narkotykowe, oczyszczające organizm z toksyn. Po przejściu tych dwóch etapów, pacjent może mieć wszyty, po miejscowym znieczuleniu, lek o nazwie Naltrexone implant, który przez pół roku będzie wspierał go w walce z nałogiem, będąc skutecznym antagonistą opiatów. Opieka medyczna nad pacjentem nie kończy się na tym etapie. Lekarze Meditus zajmują się również zdjęciem szwów i kontrolą stanu pacjenta po zabiegu.

 

Narkomania, to choroba, która niszczy życie, nie tylko samego narkomana, ale także jego bliskich. Pomoc potrzebna jest zatem im wszystkim. W tym zakresie Meditus również staje na wysokości zadania, oferując wsparcie psychologiczne, zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Tylko takie, równoległe z farmakologicznym leczeniem narkomanii, działanie psychoterapeutyczne, gwarantuje powodzenie całego procesu, jakim jest terapia narkotykowa. Gabinet Meditus nie zapomina także o problemach prawnych, jakie dotyczą większości osób uzależnionych. Pod wpływem działania narkotyków mogą być dokonywane różnego rodzaju przestępstwa o większej i mniejszej skali odpowiedzialności karnej, dlatego może okazać się konieczna pomoc adwokata. Gabinet Meditus, to miejsce bezpieczne, w którym zatrudnieni są lekarze, posiadający odpowiednie kwalifikacje, udokumentowane stosownymi dyplomami. To również miejsce, w którym używane medykamenty, są dopuszczone do stosowania przez Ministra Zdrowia. Leczenie osób uzależnionych, odbywa się tutaj, certyfikowanymi metodami, na europejskim poziomie. Przestrzegane są w tym miejscu zasady pełnej sterylności a pacjenci traktowani z szacunkiem. Gabinet Meditus cieszy się doskonałą opinią wielu osób, którym z pomocą personelu medycznego, zatrudnionego w tej placówce, udało się uwolnić ze szpon nałogu i powrócić do normalnego funkcjonowania.

 

Nie można pozwolić, by nałóg zdominował czyjeś życie. Aby móc zatrzymać nieodpartą potrzebę używania narkotyków, konieczna jest profesjonalna pomoc, jaką jest odwyk narkotykowy. Wiedza na temat metod, stosowanych w Gabinecie Meditus, która dostępna jest na stronie uzaleznienieodopiatow.pl, może pomóc w przełamaniu obaw przed podjęciem zdecydowanych kroków, zmierzających do uwolnienia się od tego śmiertelnego uzależnienia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Skomentuj