Patrzenie na kobiety sposobem na długowieczność mężczyzn!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Przeważająca większość kobiet traktuje wpatrywanie się w biust przez mężczyzn jako obraźliwe. Jednak takie zachowanie ma bardzo pozytywny wpływ na ich zdrowie. Kobiece piersi mogą także dodać mężczyznom kilka dodatkowych lat życia!

 

Badania opublikowane na łamach Archives of Internal Medicine wskazują, że nawet samo myślenie o kobiecym biuście daje ciekawe rezultaty. W ramach testu, 756 pacjentów zapisywało swoje osobiste cele zdrowotne. Jednak tylko połowie z nich polecono każdego ranka myśleć o rzeczach przyjemnych – między innymi o kobiecych piersiach.

 

Po 12 miesiącach badań wykazano, że grupa mężczyzn stosująca się do tych zaleceń nie tylko bardziej poprawiła swój styl życia, ale także lepiej realizowała plan zdrowotny niż druga grupa pacjentów. Ponadto, mężczyźni, którzy każdego poranka myśleli o rzeczach przyjemnych i pozytywnych chętniej zwiększyli swoją aktywność fizyczną.

 

W tym kontekście warto przytoczyć dawne badania przeprowadzone przez dr. Karen Weatherby, która poleciła grupie mężczyzn oglądanie kobiecego biustu codziennie przez 10 minut na przestrzeni kilku lat. Wykazano, że uczestnikom tego nietypowego eksperymentu poprawiła się ogólna kondycja fizyczna, a także ciśnienie krwi oraz praca organów wewnętrznych. Tylko 10 minut wpatrywania się w piękne nagie piersi zostało porównane do 30-minutowego treningu na siłowni. Według Karen Weatherby, w ten sposób mężczyźni mogą wydłużyć swoje życie o 5 lat!

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Skomentuj