Podczas badań nad malarią odkryto nowy skuteczny sposób leczenia raka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Być może w światowej onkologii następuje właśnie długo oczekiwany przełom. Odkryto bardzo skuteczny sposób walki z prawie każdym rodzajem raka. Aż w dziewięciu na dziesięć przypadków nowa terapia okazała się skuteczna. Nowa metoda leczenia nowotworów powstała dzięki pracy badawczej naukowców z Danii i Kanady.

 

Właściwie uczeni pracowali nad malarią, chorobą tropikalną, która nadal jest przyczyną zbyt dużej ilości zgonów. Specjaliści odkryli przypadkiem, że pewne białka pierwotniaków wywołujących malarię mają niezwykłe właściwości. Pomagają niszczyć dziewięć na dziesięć przypadków raka.

Komar Anopheles roznoszący zarodźce malarii - źródło: Internet

Naukowcy prowadzili badania nad środkami, które mogłyby zabezpieczyć przed malarią kobiety w ciąży. Zwykle choroba atakuje łożysko, co bezpośrednio zagraża życiu płodu. Zauważono, że jedno białko umie wniknąć w komórki ciała sterując w ten sposób ich życiem. Za pomocą tej metody udało się wyleczyć aż 90% dostępnych formacji nowotworowych.

 

W tej chwili specjaliści zamierzają kontynuować pracę z myszami, ale wkrótce będą w stanie rozpocząć testy na ludziach. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, świat zyskać bardzo skuteczne narzędzie w leczeniu raka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Bartosz Michalik

Moglbym prosic o referencje

Moglbym prosic o referencje do zrodla tej wiadomosci ?
 
Pozdrawiam,
Bartek

0
0
Portret użytkownika laura

Lek na raka został

Lek na raka został wynaleziony juz dawno i przestancie rzucac te teksty ze juz za chwile juz za chwileczke ludzkosc pozbedzie sie problemu. Leku na raka oficjalnie nie bedzie nigdy bo na raku zarabia sie kolosalne pieniadze. Koniec kropka. Wydadza duzo kasy by ukryc przed ludzmi prawde. Mamy chorowac ,wydawac fortune na leczenie i zdychac.

0
0
Portret użytkownika Ruth

Witamina b-17 jest

Witamina b-17 jest najskuteczniejszym lekiem na raka.

0
0
Portret użytkownika lolo

A skad ta pewnosc? Wyleczyles

A skad ta pewnosc? Wyleczyles sie sam tym sposobem? Z tego co wiem to B17 w wiekszych ilosciach jest trucizna...
 
 

0
0
Portret użytkownika Starak

Tak 10 lat temu miałem

Tak 10 lat temu miałem drobnokomórkowego raka płuc.Wyleczyłem w pół roku.Od tego czasu z moich rad skorzystało ca 150 ośób z reguły w stanach zaawansowanych po operacjach,chemioterapi,z przerzutami Skuteczność do 80%,Tabletki B 17 Amigdalina Nowodalina 6 razy dziennie 500mg,jest w formie maści na czerniaka i raka do którego jest dostęp.Na przykład szyjka macicy,Zalecana ostrożnośc bo wypada kawałkami wielkości kurzej wątróbki ale po odsłonięciu naczyń krwionośnych dojdzie do krwotoku.

0
0

Skomentuj