Trucizna XXI wieku: komputer sprawia, że jedzenie picie staje się szkodliwe dla zdrowia

Kategorie: 

www.dreamstime.com

Naukowcy z Ukrainy przeprowadzili badania nad wpływem komputera i telefonów komórkowych na jedzenie i picie. Odkryli oni, że pod wpływem działania pola elektromagnetycznego (PEM), struktura cząsteczek wody znacznie się zmienia, przez co staje się ona niebezpieczna dla zdrowia.

 


Woda reaguje na najmniejsze nawet zmiany pola elektromagnetycznego, i tak np. pole pochodzące od telefonu komórkowego, czy komputera potrafi tak zmienić strukturę wody, że staje sie ona "agresywna" dla ludzkiego organizmu. Ponieważ ciało człowieka składa się w 80% z wody można podejrzewać, że podobny wpływ PEM wywiera bezpośrednio na człowieka. Najbardziej wrażliwi na pole elektromagnetyczne jesteśmy podczas snu, dlatego lekarze ostrzegają, aby nie trzymać telefonów komórkowych w sypialni i nie spać przy pracującym laptopie, czy komputerze.


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby osoby wrażliwe na działanie urządzeń elektrycznych wyjmowały wtyczki z gniazdek, gdy nie pracują na urządzeniu oraz - aby ograniczały czas pracy przy sprzęcie elektrycznym. Ukraińscy naukowcy ostrzegają, że picie herbaty i kawy, a także jedzenie pokarmów przed komputerem, może prowadzić do późniejszego rozwoju choroby Alzheimera lub Parkinsona. Nawet jeśli w momencie spożywania posiłku nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, szkodliwy wpływ pola elektromagnetycznego na ludzki organizm kumuluje się i w sposób stały pogarsza nasze zdrowie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika kasia23

To ja ci odpowiem. Tak, PEM

To ja ci odpowiem. Tak, PEM ma wpływ na człowieka, jony układają się w sztywną strukturę, podczas gdy normalnie bez działania PEM są swobodne. Ma to niekorzystny wpływ na człowieka.

0
0
Portret użytkownika Marek

Ponieważ ciało człowieka

Ponieważ ciało człowieka składa się w 80% z wody można podejrzewać, że podobny wpływ PEM wywiera bezpośrednio na człowieka - macie jakieś wiadomości, które nie są spekulacją?

0
0

Skomentuj