Usługi rehabilitacyjne

Kategorie: 

Źródło: internet

Zdrowie jest niezwykle cenne, warto więc o nie dbać i wykonywać regularnie badania. Bardzo ważne jest miejsce, w jakim poddajemy się zabiegom, a także doświadczenie i kompetencje specjalistów, do których się udajemy. Komfort i najwyższą jakość usług zapewnia swoim pacjentom Centrum Medyczne Multi Med we wszystkich placówkach w Warszawie.

 

Centrum Rehabilitacji Multi Med

25-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami pozwoliło na stworzenie miejsca, w którym to właśnie pacjent jest najważniejszy, a specjaliści kompetentnie i profesjonalnie podchodzą do każdego problemu. Centrum Medyczne Multi Med to cztery przychodnie w całej Warszawie oraz Centrum Rehabilitacji. Każdy pacjent może liczyć na profesjonalną opiekę lekarską, ginekologiczną, stomatologiczną oraz diagnostykę i badania laboratoryjne. W skład Centrum wchodzą także cztery pracownie rezonansu magnetycznego w Warszawie, Płońsku, Garwolinie i Tomaszowie Lubelskim.

 

Centrum Rehabilitacji Multi Med na ul. Prostej 69 to nowoczesna i komfortowa przychodnia na warszawskiej Woli, a także miejsce, w którym każdy pacjent poczuje się dobrze. W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani fizjoterapeuci, lekarze, psycholog sportu i dietetyk sportowy oraz inni specjaliści. Wszyscy są pasjonatami tego co robią, podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie, a nadrzędnym celem dla nich jest skutecznie pomóc pacjentowi. Każdego dnia starają się nie tylko świadczyć profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji, ale również tworzyć przyjazną atmosferę w placówce.   

 

Rehabilitacja i fizjoterapia w Centrum Rehabilitacyjnym Multi Med

Rehabilitacja to całość działań podejmowanych, by przywrócić pacjentowi pełną sprawność fizyczną  oraz powrót do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. W zakres działań rehabilitacyjnych wchodzą konsultacje lekarskie między innymi u ortopedy, a także opieka innych specjalistów: specjalisty rehabilitacji, psychologa, dietetyka, terapeuty zajęciowego, jak również zaopatrzenie ortopedyczne, a przede wszystkim fizjoterapia. Fizjoterapeuta dostarcza odpowiednie bodźce, które stymulują tkanki, by pobudzić je do prawidłowego działania. Znane jest całe spektrum zabiegów fizjoterapeutycznych: terapia manualna, masaże, kinezyterapia, czyli ćwiczenia, hydroterapia oraz fizykoterapia.

Centrum Rehabilitacji oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji, które świadczą  doświadczeni specjaliści i fizjoterapeuci. Wysokiej jakości sprzęt stosowany podczas zabiegów pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów przeprowadzanych zabiegów. Lekarz medycyny sportowej, ortopedzi, lekarze rehabilitacji oraz osteopaci przyjmujący w Centrum Medycznym na Prostej zapraszają pacjentów na konsultacje we wszelkich niepokojących sprawach. Wszyscy, którzy borykają się z dolegliwościami bólowymi czy ograniczeniami aktywności ruchowej, znajdą potrzebną im pomoc i profesjonalną poradę.  

Zakres usług:

  • fizykoterapia,
  • hydroterapia,
  • kinesiotaping,
  • kinezyterapia,
  • laser wysokoenergetyczny,
  • fala uderzeniowa,
  • masaż,
  • terapia manualna,
  • suche igłowanie,
  • konsultacje lekarza medycyny sportowej, ortopedy, lekarza rehabilitacji, psychologa sportu, dietetyka sportowego

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Skomentuj