Jak chronić się przed elektromagnetycznym chaosem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

My, ludzie XXI wieku oddychamy Internetem. Nie wyobrażamy sobie życia bez komputerów, smartfonów czy telewizji. Młodsi, czy starsi – wszyscy potrzebujemy nowych technologii na równi. Kiedyś awangardą było żelazko elektryczne, dziś nikogo nie dziwią dotykowe panele czy pralki, które po zaprogramowaniu włączą się o konkretnej godzinie. Coraz rzadziej spędzamy czas aktywnie. Dręczymy nasze zmęczone oczy wpatrywaniem się w monitory komputerów, pochłonięci cyberprzestrzenią.

 

Budzi nas alarm budzika w telefonie, po którego wyłączeniu wertujemy powiadomienia na kontach społecznościowych. Gdy chcemy porozmawiać z sąsiadem, nie kupujemy ciasta czy butelki wina na wieczorne spotkanie w ogrodzie lecz sięgamy po zestaw głośnomówiący i w trakcie siekania warzyw na obiad prowadzimy pochłaniającą nas konwersację. Staliśmy się niewolnikami własnych urządzeń, ale nie narzekamy, bo to niesamowicie wygodne. Młodzi ludzie nie myślą niestety, „Kiedyś to były czasy…”, bo nie znają tego „kiedyś”. Nie pamiętają życia bez nowych technologii, gdyż rodzili się w trakcie nadawania transmisji ważnego meczu. Starsi natomiast czasów bez wygody pamiętać po prostu nie chcą. Człowiekowi bowiem bardzo łatwo przywyknąć do tego, co dostarcza komfortu i pozwala zaoszczędzić czas.

 

Niestety, czasami wygodne rozwiązania niosą ze sobą niechciane skutki uboczne. A jak to się ma do urządzeń elektronicznych? Otóż zanieczyszczają one środowisko promieniowaniem elektromagnetyczym. Tyczy się to nie tylko komputerów, czy komórek, ale także odkurzacza, prostownicy, czy miksera. Elektro smog powstaje wokół wszystkiego, co pobiera prąd z gniazdka. Nasz organizm przyjmuje to promieniowanie zupełnie jak wirusy z otoczenia. Niepochamowany rozwój technologii sprawił, że na ten moment w Polsce jest więcej kart SIM niż samych mieszkańców!

 

Rodzice nie są w stanie zabronić dzieciom korzystania z komputerów, bo często to właśnie Internet jest ostatnią deską ratunku, gdy te nie radzą sobie z zadaniem domowym. Pracując w biurze wpatrujemy się w jasne, promieniujące ekrany przez osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, a po powrocie do domu odpoczywamy kontynuując obcowanie z elektronicznym sprzętem. Nie dajemy chwili wytchnienia naszym organizmom, przez co czujemy się ospali, zmęczeni i zniechęceni do aktywnych działań. Smog towarzyszy nam każdego dnia, jest nieodłącznym elementem prozaicznych zajęć w domu, jak i poza nim. Na szczęście na większość chorób można znaleźć jakieś lekarstwo. Tak też jest z elektro smogiem.

 

Na rynku pojawiać zaczęły się urządzenia, które neutralizują szkodliwe promieniowanie. Eliminują fale rozchodzące się w stronę odbiorcy, sprawiając, że korzystanie z elektronicznych sprzętów przestaje mieć na nas szkodliwy wpływ. Pomocnym może okazać się odpromiennik bio-info 4, którego zasięg wynosi 5 metrów. Odpromiennik najlepiej jest zamontować przy monitorze od tyłu lub przykleić z boku ekranu. Co więcej, urządzenie to przeciwdziała uzależnieniu od struktur internetowych, a także poprawia komfort pracy przy komputerze. Jeśli skupić się na samych telefonach korzystnym rozwiązaniem będzie zamocowanie pod lub nad baterią telefonu odpromiennika bio info 3.

 

Usuwa on negatywne pole energetyczne i elektroniczne. Pozwala zlikwidować uciążliwy ból głowy po długotrwałych rozmowach telefonicznych, a także ustrzec nas przed smogiem. Wystarczy odpowiedni montaż lub systematyczność użytkowania, by uwolnić się od negatywnie wpływającego promieniowania. I nawet jeśli uważamy, że nas to nie dotyczy powinniśmy pochylić się nad rodzicami lub naszymi dziećmi. Smogu nie da się zobaczyć, można go jedynie poczuć gdy odbija się na naszej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. I może właśnie dlatego jest tak niebezpieczny i działa jak cichy zabójca, uszkadzając nasz układ nerwowy i wpływając na samopoczucie. Bo z pewnością każdy z Was modlił się kiedyś w myślach, by ciocia dzwoniąca z drugiego końca Polski skończyła już swój czterogodzinny monolog, gdyż czuliście, że zaraz eksploduje Wam głowa. Albo wypatrywaliście na zegarku 16:00, by móc odkleić zmęczone oczy od komputerów i zmienić perspektywę szklanego szkła na to realne i namacalne, chociażby w autobusie, zmierzając do domu.

 

Nikt nie zmieni swoich przyzwyczajeń ani nie wyrzeknie się niezbędnych dla XXI wieku usług. Usług, które dostarczają nam rozrywki, które są oknem na aktualne wydarzenia ze świata, na kontakt z najbliższymi, a nawet na informacje o korkach na trasie, którą pokonujemy z domu do pracy. Jesteśmy interaktywni od urodzenia, bolesna prawda. Dlatego pomyślmy nad tym jak uchronić się od negatywnego wpływu na nasze zdrowie, bo taki właśnie ma promieniowanie elektromagnetyczne na organizm człowieka. Opisane w artykule metody walki z elektro smogiem z pewnością ułatwią Wam funkcjonowanie w pracy i domu. Odetchnijcie wyrzucając z siebie strach przed elektro smogiem i zastosujcie odpromienniki bio-info 3 lub 4.


 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ananas

Więcej takich artykułow

Więcej takich artykułow powinno być upowszechnionych. Pozdrawiam czytelników! Aha i tez mam bio info harmonizator jak ktos tu pisał. Niebawem wypróbuje innym model jescze, na lepsza koncetracje i sen:)

0
0
Portret użytkownika Kirbi

Mam 2 te bio info od creatos

Mam 2 te bio info od creatos firmy. Podsumowął bym tak - mniejsza drażliwość cyzli lepsze srodowsiko do funkjonowania..jestem taki spokojniejszy 

0
0
Portret użytkownika Ona

ja posiadam bio info 4 i

ja posiadam bio info 4 i polecam wszystkim którzy cierpią na złe samopoczucie

0
0
Portret użytkownika ....................

ja w tym roku zamierzam

ja w tym roku zamierzam zostać politykiem i zamierzam wprowadzić żeby wszystko było sterowane wyłącznie za pomocą telefonu, zamierzam wprowadzić żeby nawet włączania światła było tylko za pomocą funkcji bluetooth.  Czas najwyższy aby wszystko było sterowane telefonem, ludzie nie wierzcie w bzdury!!! Telefony, komputery niczemu nie szkodzą. już wkrótce zamierzam wprowadzić żeby wszystkie urządzenia były sterowane telefonem.
Zameirzam zlikwidować zwykłe włączniki swiatła i wprowadzić włączanei swiatła i innych urządzeń wyłącznei za pomocą telefonu, nawet zamierzam wprowadzic na przejściach dla peizych włączanie swiatła za pomocą telefonu. Czas aby w Polsce było lepiej - czas aby w Polsce było wszsytko sterowane telfoenem. Więc już w krótce bez telefonu ncizego nei zrobicie niczego nei włączycie ani nei wyłączycie już neidługo mozecie sie spodziewać że wszystko bedize sterowane telefonem, nawet prysznice, kuryny wodne fontanny i włączniki światła.

0
0
Portret użytkownika hakerscvd

Człowieku opisujesz bzdury o

Człowieku opisujesz bzdury o jakich nie masz pojęcia nawet. Telefonem nie długo tyłek sobie będziesz mógł podetrzeć a nie światło wyłączyć tłuku jeden.. Dziwie się,że tak prostolinijny gość jeszcze śmie napisać,że zostanie politykiem...przecież Cię zlinczują baranie za tak głupie gadanie.
W procesie technologicznym widać ,że spadasz dopiero z dywanu na podłogę a gwarantem tego będzie tylko fakt,że opisane przez Ciebie powyższe rozwiązania technologiczne obrócą się w gówno.

0
0

Skomentuj