Czym jest holistyczny masaż? Terapia dla każdego, na zmęczenie i stres!

Kategorie: 

Google

Terapia holistyczna traktuje organizm jako „całość”, co oznacza, że zabieg masażu może rozpieszczać ​​nie tylko twoje ciało fizyczne, ale będzie to również rozwiązanie problemów wewnętrznych i zewnętrznych oraz zapewnienie skutecznej metody przywracania równowagi. Holistyczny masaż terapeutyczny poprzez stosowanie dotyku jest relaksującym zabiegiem, uwalniającym ciało oraz umysł od stresu, zmęczenia, jednocześnie zwiększając energię ludzką.
 
 
Grecki holistyczny masaż jest połączeniem wielu metod, takich jak: bioenergii, refleksologii, aromaterapii i najbardziej zaawansowanych technik medytacyjnych np.  terapii dźwiękowej i duchowej medytacji. Taki masaż trwa 90 minut, korzystać z niego można tylko raz w miesiącu, czyli dwanaście razy rocznie, a wyniki leczenia są zdumiewające. Klienci po takim zabiegu są pod wrażeniem, mówiąc, że wszystkie zmysły są zaostrzone, masaż pomaga im zwiększyć koncentrację oraz przyjemnie ich relaksuje. To uczucie trwa 7-10 dni i uzależnione jest od stężenia klienta.
 
Jak holistyczny masaż może pomóc w anatomii człowieka?
 
Masaż holistyczny wpływa na umysł, ciało i duszę. Rozluźnia napięte mięśnie, wspomaga odprowadzanie limfatyczne, uwalnia toksyny i pomaga organizmowi na wiele innych, pozytywnych sposobów. Stres fizyczny i emocjonalny, a także mnóstwo innych problemów związanych ze zdrowiem mogą być zmniejszone poprzez łagodzący, terapeutyczny dotyk. To takie uczucie po Greckiej masaż holistyczny Alexandros, że staje się sztuką życia i cenne doświadczenie.
 
Codzienne życie wpływa na nasz organizm na wiele sposobów. Z łatwością stajemy się zmęczeni, zestresowani, niespokojni i wyczerpani, rzadko odnajdujemy przestrzeń do dbania o formę terapeutyczną i korzystania z relaksu. Holistyczny masaż można porównać do ładowarki energii, dzięki czemu znacznie poprawi się jakość snu i koncentracji, polepsza krążenie, usuwanie odpadów i uzyskanie głębszy, bardziej zrelaksowany oddech. Masaż ten jest dostępny w leczeniu dla wszystkich grup wiekowych. Zdaniem Alexa terapia jest skonstruowana w taki sposób, aby aktywować przywspółczulny układ nerwowy autonomiczny, poprzez stymulowanie 5 zmysłów.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Skomentuj