Pielęgniarka zaszczepiona publicznie na COVID-19 zemdlała na oczach mediów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Pielęgniarka, która była jednym z pierwszych pracowników służby zdrowia, którzy zostali zaszczepieni na COVID-19 w mieście Chattanooga w stanie Tennessee zemdlała w telewizji na żywo po otrzymaniu szczepionki. Do zdarzenia doszło w zeszły czwartek.

Kobieta, która pracuje w szpitalu przy pacjentach z zakażeniem wirusem grypopodobnym SARS-CoV-2, pozwoliła sobie zrobić publicznie szczepienie preparatem Pfizera. Po około 15 minutach od podania pierwszej dawki szczepionki mRNA udzielała wywiadu mówiąc o swoich motywacjach w związku z przyjęciem preparatu wygłaszała kolejne banały zachęcając w ten sposób ludzi do szczepień gdy nagle powiedziała, że czuje się dziwnie po czym osunęła się na ziemie.

 

Od razu doskoczyli do niej zamaskowani mężczyźni w białych kitlach, którzy zaczęli ją cucić. Przekaz jednak poszedł w świat i zapis tego wydarzenia po kilku dniach wypłynął. W oczywisty sposób stawia to pytania wobec bezpieczeństwa niesprawdzonej dostatecznie szczepionki mRNA firm Pfizer i Biontech.

 

Aby przeciwdziałać oddziaływaniu tego faktu na społeczeństwo media nabrały najpierw wody w usta nie informując w ogóle o tym zdarzeniu, a kilka dni potem, gdy nagranie rozprzestrzeniało się już w internecie - nomen omen - jak wirus, nagle przystąpiły do rozpaczliwego wyjaśniania tego przypadku jako niezwiązanego ze szczepieniem.

 

Nieszczęsną pielęgniarkę nakłoniono do wyznania, że często mdleje bez powodu. Zasugerowano, że była to reakcja zupełnie niezwiązana ze szczepieniem. Według tej wersji kobieta po prostu się zdenerwowała i dlatego padła na ziemię chwilę po szczepieniu, które nie miało z tym nic wspólnego i jest bezpieczne. 

 

Sytuacja tak bardzo zmartwiła internetowych propagandystów z głównych sieci społecznościowych, że udostępnienie materiału z pielęgniarką mdlejącą po szczepieniu było poprzedzone dodatkowymi ostrzeżeniami. Zrobił tak na przykład Facebook, który uniemożliwia udostępnianie filmiku z pielęgniarką bez adnotacji współpracujących z tą platformą samozwańczych cenzorów, którzy objaśniają, że szczepionka nie ma związku z utratą świadomości pracowniczki szpitala z Tennessee.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Skomentuj