Wzrost ilości emerytów powoduje zmiany w australijskiej ustawie dotyczącej osób starszych

Kategorie: 

Google

W dzisiejszych czasach ludzie marzą o niezależnym trybie życia, ale ze względu na podeszły wiek, zdolność do pozostania samodzielnym zaczyna spadać. Usługi Aged Care oferują wygodne i łatwe korzystanie z codziennych obiektów, które wspomagają w funkcjonowaniu seniorów.
 
Działalność ta znana jest z opieki nad osobami starszymi, zaspokajania ich potrzeb społecznych i osobistych, gdyż wymagają oni wsparcia i pomocy medycznej w swoich rutynowych czynnościach.Ustawę zapoczątkował w 1997 roku australijski rząd, wprowadzając specjalne działania na rzecz osób starszych, czyli Aged Care.

Sytuacja na rynku Aged Care uległa zmianom. W ciągu ostatnich kilku dekad fundusze przeznaczone dla seniorów znacząco wzrosły. Dlatego rząd australijski postanowił zwiększyć ostrość w swoich przepisach finansowania, a tym samym doprowadził do wzrostu rozczarowania i niezadowolenia wśród obywateli.

W rezultacie, podczas gdy populacja 70 latków stale rośnie, to środki dofinansowania Aged Care w Australii zmniejszają się. Może to mieć wpływ w szczególności na domy opieki osób starszych, w których może już zabraknąć miejsc dla seniorów, z powodu wysokich kosztów utrzymania.
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

W Ustawie wkrótce zawarte

W Ustawie wkrótce zawarte będą artykuły zobowiązujące dzieci do dostarczenia rodziców po 65-tym roku życia do obowiązkowej eutanazji.
 Przygotowaniem do tej procedury są nauki gender nakazujące dzieciom w szkołach nazywania taty "rodzicem 1" a mamy "rodzicem 2" ( albo odwrotnie... nie pamietam)
 To nie fantazje... To przerażająca rzeczywistość!

0
0

Skomentuj