Zielona herbata wspomaga funkcjonowanie mózgu i ... powiększa kobiece piersi!

Kategorie: 

www.123rf.com

Każdy wie, że zielona herbata to samo zdrowie. Chociaż jej kolor i smak nie w każdym wzbudza entuzjazm, to jej zdrowotne właściwości są bezdyskusyjne. Napar z zielonej herbaty poprawia metabolizm, korzystnie wpływa na skórę, przeciwdziałą wielu schorzeniom, np. chorobom układu krążenia. Ostatnio jednak naukowcy wzbogacili doniesienia na temat zielonej herbaty o jeszcze jedną, bardzo interesującą informację.


Naukowcy odkryli, że wpływa ona w sposób zupełnie odmienny na kobiety i mężczyzn. Kobiety, które całe życie poszukują nowych sposobów na to, aby stać się jeszcze piękniejsze, dzięki zielonej herbacie mogą nie tylko stracić nadmiarowe kilogramy - amerykańscy naukowcy odkryli, że napój ten sprzyja także rośnięciu kobiecych piersi. Zawarte w zielonej herbacie: L-teanina i kofeina, pobudzają aktywność tkanki piersiowej, prowadząc do jej rozrostu. Najlepsze rezultaty odnosi się robiąc mocny napar z zielonej herbaty i dodając do niego miodu i cytryny.


Prowadzący podobne badania nad właściwościami zielonej herbaty - holenderscy naukowcy stwierdzili dodatkowo, że korzystnie wpływa ona również na silniejszą płeć. Substancje, które w tak niezwykły sposó wpływają na kobiece piersi, u mężczyzn wpływają na funkcjonowanie mózgu. Silny napar z zielonej herbaty pomoże im się skupić i poprawi wydajnosć mózgu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Skomentuj